Ми раді представити вам наших помічників та партнерів, без яких свято не було б таким масштабним – це компанія «Датагруп» – всеукраїнський оператор зв’язку для бізнесу та дому.

Завдяки ним ми маємо змогу вести онлайн-трансляцію та забезпечити постійне підключення до інтернету в парку Сервісу за допомогою супутникового зв’язку, щоб наші гості з країн Європи почувались як вдома, та могли вільно спілкуватись зі своїми близькими. Саме завдяки технології супутникового інтернету «Датагруп» надає доступ до мережі навіть у найбільш віддалених регіонах України, де іншим операторам це не під силу.

За 18 років компанія «Датагруп» стала лідером з передачі даних та одним з провідних операторів доступу до інтернету. Їм під силу також питання телефонії, відеоконференцій, відеоспостереження та організація хмарних рішеннь.

На сьогодні потреби в таких послугах є не тільки у жителів великих міст, де можливості підключення до послуг компанії набагато більші. Багато жителів невеличких сіл, та віддалених містечок теж потребують сучасного зв’язку та швидкісного інтернету. І компанія «Датагруп», дбаючи про потреби кожної родини, кожного медичного та навчального закладу у віддалених регіонах України, пропонує підключення у будь-якій точці країни завдяки унікальній технології – супутниковому зв’язку.

Компанія є надійним партнером із реалізації рішень у програмах «Безпечна медицина» та «Безпечне місто». Зокрема, остання програма дозволяє зменшити кількість ДТП на шляхах, оптимізувати дорожній рух, налагодити зручну комунікацію жителів з комунальними службами і створити комфортні умови для городян України та туристів.