Будь-яке шоу більш ніж на половину залежить від особистості його ведучого. Дуже нелегко бути справжнім шоу-меном, який не тільки викликає на себе «вогонь» глядацьких емоцій, але й спрямовує їх у позитивному напрямку. І от сьогодні ми маємо просто надвичайно приємну новину, якою просто не можемо з вами не поділитися: шоу-програмою ралі «Фортеця» буде керувати один з найкращих ведучих України – Геннадій Попенко!

Геннадія з автоспортом пов’язують давні й тісні відносини, які почалися ще сім років тому. Тоді, в 2012-му, Геннадій не тільки був офіційним ведучим кількох ралійних змагань, але й сам взяв участь в одному з них! Це було ралі «Маріуполь», де Попенко виступив штурманом в зірковому екіпажі з відомим співаком Олегом «Фаготом» Михайлютою.

Зараз Геннадій захоплюється більше мотоциклами, аніж автівками, але яких би залізних коней він не обрав своїми фаворитами – ралі для нього, насамперед, яскраве шоу, що дарує незабутні враження та заряджає емоціями на весь рік. Головним посилом та ідеєю участі Геннадія у розважальній частині ралі «Фортеця» є, насамперед, його прагнення розділити з родиною яскраві враження від цієї спортивної події.

Що ж, насправді це, дійсно, чудова ідея – всією родиною відвідати ралі «Фортеця», де кожен зможе відкрити для себе щось нове. Хтось – історію старовинного міста, хтось – емоції від спортивної частини, а для когось – це просто прекрасна можливість подорожувати в колі близьких. Тож, запрошуйте всіх своїх рідних на справді родинне свято – ралі «Фортеця».

Білети у глядацькі зони можна придбати онлайн:
https://khm.kontramarka.ua/ru/event/rali-forteca-54457-80850.html