Короткий дайджест новин організатора ралі «Фортеця» за тиждень з 05 по 12 квітня.

  • Розпочинаємо тиждень з неймовірної новини для глядачів. Організатори створили ще одну глядацьку зону з новим трампліном! Ця локація неодмінно стане родзинкою ралі «Фортеця». Головна особливість цієї зони – амфітеатр, в якому на відстані 50-ти метрів від глядачів буде височити новий трамплін.
    З цієї локації вболівальники зможуть побачити не тільки неймовірні та хвилюючі злети автівок, а й зону одного з найбільших трамплінів у Східній Європі, що знаходиться на відстані 800 метрів. Для відвідання цієї локації можна скористатися транспортом організатора ралі або дістатися власним автомобілем.
  • Цієї неділі – 14 квітня на ралі «Столиця» заплановано тестування нової системи відстеження екіпажів за допомогою GPS-датчиків. Організатори ралі «Фортеця» вирішили підтримати «колег по цеху» з ралі «Столиця». Ця сучасна система має суттєво допомогти в вирішенні питань безпеки на ралі «Столиця».
  • Згідно з графіком підготовлена і затверджена Автомобільною Федерацією України офіційна документація, а саме – додатковий регламент, маршрутний лист і схема ралі. З маршрутом гонки ніби все зрозуміло, але на спортсменів тут буде чекати декілька сюрпризів. Залишимо ці подробиці поки що за лаштунками.
  • Рівно за тиждень, 19 квітня, в Кам’янці-Подільскому офіційно відкривається новий туристичний сезон. В історичному центрі міста – на Ратушній Площі буде виставлено справжнє бойове авто. На гостей міста буде очікувати ралійний Ford Escort RS 2000. Обов’язково завітайте на це свято, доторкнутися до справжньої легенди зможе кожен бажаючий.
  • У ралі «Фортеця», завдяки рекламногоу агенству МОНАДА, з’явилися нові смачні партнери – сучасні великі мережі супермаркетів Сільпо і Фуршет. Відтепер, всі відвідувачі магазинів зможуть дізнатися найсвіжіші новини про травневі перегони «не відходячи від каси».
  • Наступний дайджест новин – за тиждень. Залишайтеся з нами!