Короткий дайджест новин організатора ралі «Фортеця» за тиждень з 16 по 22 березня.

  • Цього тижня розпочато масштабну візуальну рекламну кампанію змагання. Відправлено до друку бігборди та сітілайти, які буде розміщено в Кам’янці-Подільському та на основних автомобільних шляхах біля міста. Також друкується перша партія промо-постерів та флаєрів, які розповсюджуватимуться серед відвідувачів готелів, що входять до Асоціації готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського.
  • Розпочато підготовку траси до змагань. Вперше після зими на спецділянках з’явились грейдери, які надають гравійним шляхам того вигляду та конфігурації, які буде запропоновано учасникам. Наразі велику увагу приділили відрізку, розташованому в глядацькій зоні «Брод» – власне, з назви ясно, що є головною родзинкою цього місця.
  • Тим часом список попередніх заявок протягом тижня збільшився і станом на ранок п’ятниці, 22 березня, нараховує 21 екіпаж. Майже половину з них складають гості з Литви, Естонії та Німеччини. Не можна оминути увагою появлення в заявках після 5-річної перерви литовця Даріуса Бесявічюса, який збирається вперше вивести на старт новопобудований Porsche Cayman. Відзначимо, що появлення Porsche на старті ралійного змагання в Україні очікується вперше в історії.
  • Також екзотичною дивиною стала поява у складі учасників двох естонських екіпажів, що виступають… на вантажівках ГАЗ 51а! Свого часу такі апарати активно змагались в автомобільному кросі, але на теренах України їх давно вже не було видно. Між тим, на старт естонських змагань з ралі вантажівки виходять регулярно – і от тепер шанс побачити їх на власні очі з’явився у вітчизняних вболівальників.
  • Наостанок, під час перебування в Кам’янці-Подільському протягом цього тижня директор ралі Михайло Лойленко та начальник безпеки Дмитро Березенський провели три чергові семінари з безпеки серед потенційних волонтерів та маршалів траси. Більшість з них – студенти, активісти автомобільного спорту, фанати позашляхових та ралійних змагань, які виконуватимуть свої обов’язки під час гонки професійно та віддано.
  • Наступний дайджест новин – за тиждень. Не пропустіть!