Короткий дайджест новин організатора ралі «Фортеця» за тиждень з 20 по 26 квітня.

  • Найбільш очікувана новина – траса ралі на 95% готова зустріти спортсменів. Майже всі підготовчі роботи завершено, наразі проводяться тільки фінальні перевірки, уточнення та затвердження нюансів. А це означає, що з цього моменту організатор бере під щільний контроль будь-які можливі порушення регламенту в частині ознайомлення з маршрутом змагання. Хитруни (якщо ви є) – двічі подумайте, перш ніж спробувати заборонене ознайомлення!
  • Інша приємна новина стосується Wi-Fi, бо куди ж ми без глобальної мережі інтернет в наш час?! Отже, сервіс-парк буде знаходитися повністю в зоні Wi-Fi, завдяки нашому партнеру Дата Груп. Це дозволить всім спортсменам, а особливо – іноземним, спілкуватися з колегами та сім’ями через інтернет, робити фото і відео і ділитися ними в режимі онлайн. Крім того, всі бажаючі матимуть можливість спостерігати за заїздами екіпажів за допомогою онлайн-трансляції, підготовка якої війшла на завершальну фазу.
  • Не залишимось ми і без музики. Адже наш новий партнер найбільший інтернет магазин автотоварів та автоаксесуарів avtozvuk.ua (мережа магазинів AutoBaza) привезе свого звукового монстра – шоу-кар AutoBaza!
  • Для глядачів та гостей міста маємо ще одну несподіванку. Чекаємо в гості дружню і численну команду байкерів, за участю яких плануємо провести цікаву і гучну мотоподію «Ралі Фест». Збір і старт «Ралі Фесту» планується в п’ятницю – 10 травня. Табір для залізних коней та їх вершників буде організовано на валах позаду Фортеці. Колонна байкерів урочисто проїде містом з 12 до 14 години у суботу 11 травня.
  • Втім, атмосферою ралі можна дихати вже зараз – якщо ви живете в Кам’янці-Подільському або плануєте відвідати місто найближчими днями. Просто всередині будівельного гіпермаркету «Епіцентр» стоїть – і стоятиме до початку ралі – справжнє бойове авто Ford Escort RS Унікальність машини полягає в тому, що саме на ній було одержано першу в історії перемогу на ралі «Стара Фортеця» – в 1999 році це зробив екіпаж Олександра Салюка та Леоніда Косянчука. Тож не баріться, торкніться історії, поки вона поруч з вами!
  • І знову – новина для спортсменів. На сайті ралі, в розділі «Учасникам – Документи» опубліковано додаткові заявочні форми, в тому числі – і форма заявки на ознайомлення. Зверніть увагу: організатори надають екіпажам-початківцям можливість разом з усіма учасниками отримати дорожню книгу ралі та провести процедуру ознайомлення на загальних умовах (навіть, якщо ви не плануєте стартувати в самому змаганні). Вважаємо, що це – найкращі умови для навчання для тих, хто тільки починає свій шлях в автомобільному ралі.

Залишайтеся з нами, чим ближче гонка – тим більше новин!