Короткий дайджест новин організатора ралі «Фортеця» за тиждень з 12 по 19 квітня.

  • Важливою новиною тижня стало приєднання до числа партнерів змагання бренду Karcher, який додасть перегонам чистоти та блиску. Виконуючи вимоги регламенту щодо процедури мийки автівок після проходження ними бойових участків для подальшої участі у фотосесії, в локації сервіс парку Karcher надасть всім екіпажам можливість бути щоразу чистими. А ще – на переможців очікують спеціальні призи та подарунки від бренду.
  • По закінченні ралі «Столиця» кількість заявок на другий етап чемпіонату України знов почала зростати і становить наразі 42 екіпажі. Серед них тепер українці Дмитро Рель та В’ячеслав Проценко, а також польський пілот Маріуш Запала, добре знайомий нашим вболівальникам за виступом в минулорічному ралі «Галіція». Цікаво, чи скоро кількість заявок сягне півсотні?
  • Як ми й обіцяли, відкриваємо таємницю модного одягу на ралі – його буде надано брендом KYB. Мова йде про лімітовану серію футболок, кепок та рюкзаків, яка буде виготовлена спеціально для ралі «Фортеця» та не тільки залишиться на добру згадку учасникам змагання, але й потратить до вільного продажу вболівальникам. А поки що – подивіться, як гарно пасують футболка та кепка одній з вродливих дівчат, які взяли участь у першій фотосесії організатора.
  • Разом з іншими документами в Автомобільну Федерацію України відправлено також проект плану забезпечення безпеки на ралі «Фортеця». Згідно цього документу належне перекриття траси під час змагань від стороннього руху забезпечуватимуть понад 150 маршалів-волонтерів та понад 50 співробітників поліції. Організатори докладуть всіх зусиль для того, аби уникнути створення будь-яких небезпечних ситуацій, які можуть створити перешкоди учасникам змагань.
  • Тим часом вже завтра в Кам’янці-Подільському відбудеться офіційне відкриття туристичного сезону, на якому однією з найяскравіших подій буде презентація ралі «Фортеця». Ми заявимо про себе вголос – за допомогою промо-наметів, прикрашених спортивних автомобілів, сувенірної продукції та інших активностей. Запрошуємо всіх кам’янчан та гостей міста стати палкими вболівальниками автомобільного ралі!

Наступний дайджест новин – за тиждень. Не прогавте!