Короткий дайджест новин організатора ралі «Фортеця» за тиждень з 01 по 05 квітня

  • Цей тиждень розпочався збільшенням кількості заявок – наразі ця цифра сягнула відмітки 37-ми учасників. Одночасно з цим маємо ще одну приємну новину: на ралі «Фортеця» будуть представники Чехії. Цю країну буде представляти титулований пілот Ондрей Бісаха з українським штурманом Ніною Бойченко на Ford Fiesta R5 в заліковій групі 4WD Open. Ондрей має за плечима багато перемог та нагород, серед яких справжньою перлиною є здобутий Кубок Східної Європи у 2018 році.
  • Інша цікава новина прилетіла до нас з Литви. Мартінас Самсонас, що раніше заявляв свою участь у класі  2WD Open, зараз змінив залікову групу і автівку, вирішивши виступити в групі 4WD Open на повноприводному BMW. Таке авто вперше в історії ралі буде представлено на теренах України. Цьогорічні перегони у Кам’янці-Подільскому тиждень від тижня набувають нових і нових екзотичних окрас.
  • Ми постійно і наполегливо працюємо над питаннями формування мережі розповсюдження квитків для відвідувачів та гостей шоу і раді повідомити, що з початку тижня ресурс Kontramarka.UA запустив продаж білетів через власну мережу. Наразі, кожен бажаючий має змогу швидко і легко отримати свій квиток через офіційний сайт нашого партнера. Тож ми постійно стаємо ближче і ближче до вас!
  • З наближенням ралі «Фортеця» поступово змінюється вигляд міста і під’їздних шляхів до нього. Поступово зростає кількість інформаційних афіш в центрі міста, а вздовж доріг, що ведуть до серця ралі, встановлені нові яскраві біг-борди.
  • І наостанок, маємо свіжу та цікаву новину щодо одягу учасників пелотону та всіх, хто опікується організацією цієї спортивної події. Ми поки що залишимо за лаштунками всі подробиці від наших партнерів, але зовсім трохи відкриємо завісу, повідомивши, що Стильний партнер, який забезпечить всіх промо-одягом, вже обраний організаторами ралі. Трохи терпіння, ви все згодом побачите на власні очі.
  • Наступний дайджест новин – за тиждень. До зустрічі на шпальтах!