Короткий дайджест новин організатора ралі «Фортеця» за тиждень з 23 по 29 березня.

  • Цей тиждень почався з гарних новин про кількість учасників: зараз офіційно маємо інформацію про 33 екіпажі. Родзинкою змагань стане участь зірки з Литви – Мартінаса Самсонаса на BMW E46. Очікуємо на «пілотські фішки» з використанням заднього приводу. Також виділимо повернення до пелотону українця Тараса Кравченка – цього разу на прототипі Ford Fiesta NRC підготовки Маріса Нейкшанса.
  • Вперше за 20 років існування ралі «Фортеця» змагання було представлено на міжнародній туристичній виставці UITT: «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм». Організатори ралі надавали відвідувачам повну інформацію про майбутню подію з метою популяризації цього виду спорту.
  • На початку тижня відбулася попередня інспекція траси представником ФАУ в особі члена комітету ралі Бориса Донського. За результатом траса визнана придатною для змагань, інспектором взято до уваги обсяг виконаної роботи на даний момент.
  • Запрошуємо всіх досвідчених пілотів об’єднуватись в екіпажі для боротьби за Кубок Кам’янець-Подільського міського голови «100+». Головна вимога для участі – сумарний вік водія і штурмана має перевищувати позначку 100. Поки що першим попадає в цей залік екіпаж Володимира Петренка і Олександра Борейка. Відзначимо, що Петренко на сьогодні – найбільш досвідчений з учасників ралі «Фортеця», який має за плечима перемоги в гонках 2005 та 2007 років.
  • Протягом тижня кількість фоловерів сторінки ралі «Фортеця» в соціальній мережі Facebook перевищила позначку у 800 осіб і невпинно наближається до першої тисячі. Підписуйтесь на наші оновлення у Facebook та Instagram, щоби не пропустити жодної важливої або цікавої новини!
  • Наступний дайджест новин – за тиждень. Не пропустіть!