Підготовка до ралі «Фортеця» набирає обертів з кожним днем. На даний час вже сформовано організаційний комітет, опрацьовано маршрут змагання та його розклад, розпочато рекламну кампанію та продаж квитків у гостьові зони, всю необхідну документацію подано на затвердження у Автомобільну Федерацію України. Відсьогодні офіційно запрацював сайт організатора змагань, де з кожним днем збільшуватиметься кількість інформації про подію.

Жодних сумнівів вже немає: гонка відбудеться, і пройде вона на дійсно високому організаційному рівні. Але ж нам всім добре відомо, що Кам’янець-Подільський навесні традиційно відвідують тисячі туристів та гостей. Отже, всі, хто планує взяти участь у змаганях 10-12 травня 2019 року, мають вже зараз перейматися питанням поселення під час ралі.

Оскільки організатором та головним ініціатором ралі «Фортеця» є Відкрита Кам’янець-Подільська Асоціація готельєрів та рестораторів, спортсменам, які братимуть участь у змаганні, створено найбільш сприятливі умови. Зокрема, кожен з готелів, який входить до складу Асоціації, зарезервував по декілька номерів різного рівня спеціально для учасників ралі «Фортеця».

Звісно ж, цей резерв не лишатиметься недоторканим до самого старту ралі – адже, як ми вже казали, бажаючих відвідати Кам’янець-Подільський у травневі вихідні завжди дуже багато. Тому організатори змагання наполегливо радять екіпажам та командам вирішити питання розміщення своїх колективів на ралі вже зараз. А сприятиме цьому процесу представниця Асоціації, менеджер з питань поселення Юлія Чубукіна.

«Ми розуміємо, що кожна спортивна команда має власні вимоги до готельного сервісу, – коментує Юлія. – Декому потрібні дуже ранні сніданки, а хтось, навпаки, віддає перевагу «сухому пайку». Когось цікавить місце для паркінгу, а комусь важливіше, наприклад, щоби технічна команда жила якомога ближче до парку сервісу. Тому ми просимо спортсменів заздалегідь зв’язатись з нами та детально розповісти про всі індивідуальні побажання. Це дасть нам можливість створити для кожного екіпажу найкращі умови перебування в нашому чарівному місті».

Додамо, що з будь-яких питань, пов’язаних з перебуванням в Кам’янці-Подільському під час ралі «Фортеця», учасники можуть звертатись безпосередньо до організаторів змагання за телефонами, вказаними на головній сторінці офіційного сайту ралі.